Opinie o produktach i marce Mission Swim

Ostatnio mąż zabrał mnie na wakacje nad morze. Jak się dowiedziałam gdzie jedziemy, to trochę spanikowałam, bo nie miałam odpowiedniego stroju kąpielowego 🙂 Tymczasem okazało się, że ukochany o wszystkim pomyślał i wręczył mi czerwony komplet bikini Ines marki Mission Swim. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ dobrze wyglądam na plaży, a do tego strój jest bardzo wygodny, polecam!
Mariola
Uwielbiam lato! To przecież czas, kiedy zamiast ubierać miliarda warstw ubrań wystarczy na kostium kąpielowy narzucić coś lekkiego i spacerować całymi dniami po plaży! Ostatnio kupiłam sobie srebrny kostium jednoczęściowy Vera marki Mission Swim (opinie użytkowników mnie zachęciły). To był doskonały wybór, bo wyglądam w nim dość dobrze, a materiał wykonania jest przyjemny w dotyku.
Katarzyna
Z racji tego, że leciałam do Tajlandii potrzebowałam kupić dobry kostium kąpielowy. Wybrałam, co może zabrzmieć śmiesznie, komplet bikini o identycznym imieniu, co ja 😀 – Adrianna, marki Mission Swim. Opinie w internecie początkowo mnie zachęciły do zakupu i jestem im wdzięczna. Teraz przekonałam się sama i na pewno szukając kolejnego stroju kąpielowego skorzystam z propozycji tej marki!
Adrianna
Jestem wielką fanką marki Mission Swim. Opinie koleżanek zachęciły mnie do kupna pierwszego stroju kąpielowego tej firmy, a później poszło już z górki 🙂 Zazwyczaj unikam tego rodzaju produktów, ponieważ uważam, że w niższej cenie można dostać równie dobre kostiumy. Cóż, okazało się, że jednak nie można 😀 Jakość wykonania jest świetna, kostiumy Mission Swim są wygodne, a do tego często są na przecenie, dlatego pieniądze nie są też aż tak spore!
Kamila
Razem z mężem i dziećmi często wyjeżdżamy do Włoch (wschodnie wybrzeże), ponieważ kupiliśmy tam jakiś czas temu mały domek. Przez to kilka razy w roku jestem na plaży. Mój ostatni kostium zniszczył się, więc postanowiłam zaopatrzyć  się w jakiś porządny egzemplarz i wybrałam markę Mission Swim – opinie rodziny mnie zachęciły i nie żałuję. Nie niszczy się w praniu i jest wygodny!
Joanna
Wszystkie dziewczyny wspominają o strojach kąpielowych, tymczasem ja najbardziej pokochałam tunikę w kropki Romy marki Mission Swim. Opinie użytkowników kręcą się wokół strojów i te są oczywiście świetne, ale ta tunika skradła moje serce! Jest lekka, zwiewna i świetna na plażę, kiedy zaczyna się robić odrobinę chłodno, na przykład wieczorem, ewentualnie o poranku. Polecam!
Roksana
Zawsze lubiłam czuć się niczym księżniczka, ale nie tylko na balach i podczas innych ważnych uroczystości, ale nawet na plaży. Z tego powodu długo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniego stroju kąpielowego i ostatecznie postawiłam na Mission Swim. Opinie koleżanek mnie zachęciły i nie żałuję. Zaopatrzyłam się w bikini, które posiada falbany i cudnie układa się na ramionach (model Loren).
Agata
Mam już swoje lata, ale dużo ćwiczę, dbam o dietę i nie boję się pokazywać swojego ciała. Z tego powodu postanowiłam zaopatrzyć się w seksowny kostium na plażę i postawiłam na czarny strój jednoczęściowy Vera, ponieważ ładnie podkreśla co trzeba 🙂 Do tego okazało się, że nie zużywa się mimo wielu prań, a przy tym jest niesamowicie wygodny. Produkt w pełni wart swojej ceny, polecam!
Karolina
Lubię się wyróżniać. Oczywiście, nie chodzi mi o stręczenie wręcz otoczenia swoją istotą, ale subtelne różnice, które mnie odróżniają od reszty. Z tego powodu kupiłam sobie w ostatnie lato czarny komplet bikini Belinda marki Mission Swim. Opinie koleżanek sprawiły, że nie żałuję ani złotówki, a przy tym od razu można na mnie zwrócić uwagę – dół do bikini ma dwa paski na biodrach. Polecam!
Anita
Ostatnio zakochałam się wręcz w kostiumach Mission Swim. Opinie rodziny od dawna polecały mi skorzystanie z oferty marki, ale z różnych przyczyn ich nie brałam do serca. Okazało się, że mój kostium (mimo dwuletniego używania) cały czas wygląda tak, jak w momencie zakupu, czyli nie niszczy się, a przy tym materiał jest niesamowicie przyjemny w dotyku. Wisienką na torcie jest fakt, że podkreśla moje kształty.
Paulina

Mission Swim

Zakupy

Poznań

Sprawdź naszą lokalizację w Poznaniu!

Warszawa

Sprawdź naszą lokalizację w Warszawie!